Drzwi tarasowe 2017-09-14T09:40:19+02:00

Drzwi tarasowe HST i PSK

Przykład światowych trendów architektonicznych w Twoim domu. Drzwi tarasowe OKNOPLAST nie uznają żadnych barier, dlatego cechuje je niepowtarzalny styl, ale także najwyższa trwałość i wygoda użytkowania.

DRZWI TARASOWE

Na mały balkon, większy taras i do największego ogrodu. Nasze drzwi tarasowe znajdują się w każdym z tych miejsc i prezentują tam nie tylko swój oryginalny design. To również solidność wykonania z najwyższej półki i połączenie parametrów, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Izolacyjność termiczna, akustyczna czy odporność na włamania? Nie musisz wybierać. Każdą z tych cech znajdziesz w czterech rodzajach drzwi tarasowych, o których piszemy niżej.

Drzwi tarasowe HST Premium

Trendy stale się zmieniają, a oczekiwania naszych Klientów rosną. To jednak żaden problem, bo odpowiadamy na nie prezentując drzwi tarasowe HST Premium, udoskonalone zarówno pod względem designu, jak i oferowanej wygody. To w ich przypadku stworzyliśmy konstrukcję, która oddaje w ręce Klientów przestrzeń sięgającą nawet do 6,5 m w szerokości. To jednak dopiero początek. HST Premium posiadają również zaawansowany system działania, który wymaga niewielkiego nakładu sił, przez co otwieranie i zamykanie drzwi tarasowych jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Do tego dorzucamy grubsze przeszklenia i ciepłe progi wspomagające parametr izolacyjności termicznej oraz akustycznej.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Duże znaczenie w przypadku drzwi tarasowych mają przeszklenia, a konkretnie ich rozmiar. Czy możliwość oglądania pięknego ogrodu bez wychodzenia z domu lub większa ilość światła w salonie nie jest kusząca? W tym pomogą Ci drzwi tarasowe HST, które tworzą przejście o szerokości 2,9 m, a których powierzchnia szyb może osiągnąć aż 13,8 m²! Korzystanie z tej dużej przestrzeni ułatwiliśmy opierając skrzydła okienne na dwóch działających niezależnie od siebie prowadnicach. To jednak nie wszystko. W drzwiach tarasowych HST znajdziesz również specjalnie wyprofilowane klamki, nowoczesne okucia i, uwaga, możliwość zamontowania zaawansowanego, elektrycznego napędu, który wyręczy Cię zarówno w otwieraniu, jak i zamykaniu.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Twój dom jest niezwykle przytulny, ale brak w nim wolnej przestrzeni? Drzwi tarasowe to niezbędny element, a zamontować można go nawet w malutkich mieszkaniach w bloku. Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z tym bardziej, bo przy ich produkcji zastosowaliśmy innowacyjny system uchylno-przesuwny, który umożliwia osiągnięcie aż 1,6-metrowej szerokości. W dodatku zabieg ten nie wymaga najmniejszego nakładu sił, w przeciwieństwie do produktów pozostałych producentów. Wygoda to jedno, ale drzwiom tarasowym PSK i PSK-Z nie jest straszna także izolacyjność termiczna i światło, którego w Twoim domu na pewno nie zabraknie. To zasługa zamontowanych przez nas, nowoczesnych okuć i smuklejszych, bardziej kształtnych ram.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Niech nie zmyli Cię nazwa naszych drzwi „tarasowych”. Te sprawdzają się bowiem tak samo skutecznie również na niewielkich balkonach i przy ogromnych wyjściach do ogrodu. To zasługa niezwykłej uniwersalności drzwi tarasowych PSK Atrium. Znajdziesz w nich zarówno duże przeszklenia, gwarantujące nawet najbardziej mrocznym wnętrzom odpowiednią dawkę światła, uszczelnienia, poprawiające poziom izolacyjności termicznej, udoskonalone progi, dzięki którym szansa na potknięcie zdecydowanie maleje i wyprofilowane klamki, które drzwiom tarasowym PSK Atrium przypisują jeszcze większą wygodę. To nie wszystko. PSK Atrium oferują również cechy antywłamaniowe, dzięki którym Twój dom pozostanie bezpieczny. Wyjazd na długie wakacje? Z drzwiami tarasowymi PSK Atrium odbędzie się bez stresu i strachu.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu