Rolety 2017-09-14T09:40:44+02:00

Rolety

Zabezpieczenie przed upałem, mrozem, próbami włamań, ale również dodatek do wcześniej zamontowanych okien. W kwestii rolet leży więcej niż jedno zadanie. Rolety OKNOPLAST spełniają je wszystkie.

ROLETY

Masz dość wiecznie nieodpowiedniej temperatury w swoim domu? A może drażni Cię ilość światła, mniejsza lub większa, jaka do niego dociera? Te i wiele innych problemów rozwiążą oferowane przez nas rolety. Luna, Sol Evolution, Sol, Terra – każde z nich skupiają się na innym zadaniu. Wybierz te najlepsze dla Ciebie i Twojego domu.

Rolety LUNA

Uciekające z wnętrza domu ciepło szybko przełoży się na większe rachunki za ogrzewanie. Chcesz tego uniknąć? Poznaj rolety Luna, których głównym parametrem technicznym jest izolacyjność termiczna, a najważniejszym zadaniem zatrzymanie ciepła w domu. Ich skuteczność jest zasługą montażu po zewnętrznej stronie okien, na profilu będącym rozszerzeniem ich ramy, dzięki któremu rolety szczelnie pokrywają całą ich powierzchnię. Kontynuując ten wątek, rolety Luna zapewniają ochronę od drugiej strony, czyli zabezpieczają dom przed zbyt dużą ilością ciepła i przed dobijającym się do jego wnętrza mrozem. Przy tym prezentują niezwykłą odporność na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, bo Luna wykonane są wyłącznie z wysokogatunkowego aluminium, odpornego także na uszkodzenia mechaniczne.

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

Co do oryginalnego designu i stylowych rozwiązań aranżacyjnych, tutaj sprawdzą się rolety Sol Evolution. Są skutecznym połączeniem estetyki proponowanej zarówno przez wcześniej zamontowane okna, jak i elewację, ale do tego dodają też coś od siebie – piękno, którego nie znajdziesz w żadnych innych roletach proponowanych przez pozostałych producentów. O tym decyduje również szeroka gama kolorów lamelek, od klasycznej bieli po ciemny, intensywny antracyt. Na wyjątkowość Sol Evolution wpływa również ich budowa, a konkretnie ich krój – zgodny zarówno z polskimi, jak i światowymi trendami w architekturze.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Duże przeszklenia w nowych oknach to niezwykle atrakcyjny element. Jednak nawet duża ilość światła docierająca do wnętrza domu może być drażniąca. Przed tym ochronią Cię rolety Sol, montowane na zewnętrznej stronie okien, w ich wnęce stają się częścią domowego muru i doskonale kontrolują ilość światła dobijającego się do wnętrza. Pełną kontrolę jednak sprawujesz Ty, obsługując rolety z pomocą pilota lub przycisku umieszczonego niedaleko nich. Rolety Sol to wyjątkowość z najwyższej półki, dyktowana parametrami, których nie znajdziesz w roletach innych producentów.

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Rolety to także element stanowiący o bezpieczeństwie całego domu. Rolety Terra robią to najlepiej, za sprawą materiału, z jakiego zostały wykonane – wysokogatunkowego, odpornego zarówno na niekorzystne działanie czynników pogodowych, jak i mechanicznych aluminium oraz montażu, który oparty na zewnętrznej stronie okien stanowi elementarną część muru. W tym przypadku dostanie się nieproszonego gościa do wnętrza domu staje się niemożliwe. To cechy, które chronią dom także przed przegrzaniem i wychłodzeniem. Dorzucamy do tego również niepowtarzalny design, tworzony przez podwójnie ryflowany profil o atrakcyjnym kształcie i w ten sposób w ręce naszych Klientów oddajemy rolety Terra potęgujące zarówno bezpieczeństwo domu, komfort jego użytkowania i oryginalną estetykę.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu